Wizyta policjantów.

W dniu 13.10.2013 r. do naszego przedszkola przybyli państwo policjanci. Do tej wizyty dzieci przygotowywały się od kilku dni poprzez zajęcia na temat zachowania bezpieczeństwa nie tylko w przedszkolu,ale również na terenie przedszkolnego miasteczka ruchu drogowego. Dzieci bardzo serdecznie powitały gości i z zainteresowaniem słuchały tego co mówią. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Policjanci przybliżyli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja policyjnego wyposażenia niezbędnego podczas wykonywania pracy. Na zakończenie dzieci podziękowały gościom za dobre rady oraz wręczyły upominki. Po tym spotkaniu na pewno żaden przedszkolak nie będzie obawiał się spotkania z policjantem i będzie wiedział, że jest on jego przyjacielem, który chętnie służy pomocą. Serdecznie dziękujemy państwu policjantom, że znaleźli czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami. Zapraszamy częściej do naszego przedszkola!

{gallery}2015policja{/gallery}